niedziela, luty 05th, 2012 | Author: gh4s2h

Aktualny poziom technologii szokuje już nie tylko naukowców i ludzi powiązanych dokładnie z rozwojem oświaty, lecz w szczególności szokuje cały świat. Największe oraz najszybsze zmiany widoczne są bez wątpienia w cyfrowym świecie maszyn i pecetów. Nieprzerwanie pojawiają się nowe procesory, pionierskie procesy technologiczne, nowe budulce do budowy układów scalonych, bądź monitorów. Cały ten świat biegnie w zastraszającym tempie w stronę jak najwyższej efektywności, przydatności oraz wygody.
Za postępem sprzętu, cały czas pędzi także postęp wszelkich aplikacji komputerowych, sterowników, kształtują się możliwości multimedialne oprogramowania, jak i czysto wizyjne formy, obecnie niejako standardem w przekazywaniu obrazu jest rozmiar minimum full HD. Podobnie jak w świecie wideo, jak i stałych obrazów. Świat rzeczywisty nieomal zwariował na punkcie HD, duży odbiornik telewizyjny bez obsługi HD dzisiaj już nie raduje, wyszukana kamera o ile nie ma minimum HD ready, też nie cieszy, bądź także monitor kompa np 24, czy 27 cali, z malutką tapetą na pulpicie też niestety nie syci.
Na Nasze szczęście jednak, na świecie mieszka wiele uzdolnionych ludzi, którzy urzeczywistniają marzenia milionów i realizują je w zawrotnym tempie! Całe społeczności wymieniają się danymi w internecie, tworząc ogólne bazy danych, które coraz bardziej zwiększają postęp w technologiach.
Podobnie kwestia ma się też chociażby z tapetami na pulpit. Powstaje coraz to więcej baz danych magazynujących tapety na systemowy pulpit już nie w setkach, czy tysiącach, a w setkach tysięcy. Współczesnym trendem są naturalnie tapety do windows 7 w full HD. Jedną z najpopularniejszych owego typu baz jest galeria HDmax.pl, która z pomocą tysięcy użytkowników rozwija w zastraszającym tempie własne graficzne zasoby. Na stronie wyszukacie nie tylko znane oraz lubiane tematy, ale także niezwykłe, nietuzinkowe, subtelne oraz nierzadko zaskakujące. Całość natomiast oprawiona w intuicyjny interfejs, by badanie oraz ściąganie tapet było jak najbardziej proste i komfortowe.
Niektórzy ludzie portale niniejszego gatunku nazywają łupieżcami czasu, niektórzy biją się w głowę, dlaczego to dopiero dzisiaj wyszperano, poniektórzy formułują pojęciem web2.0, web3.0, itp, a poniektórzy po prostu nie definiują, tylko współtworzą! Do takiej właśnie działalności zachęcamy wszystkich najbardziej. Budujmy doskonalszy internet oraz lepsze jutro.

Category: Hobby, rozrywka
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.