niedziela, luty 05th, 2012 | Author: iugbw7bjfn

Dacia DusterJak byłem jeszcze małym chłopcem, a było to lata świetlne temu, pod blokiem stały trzy wozy wzbudzające szacunek sąsiadów : nowiutka Łada, Mercedes beczka także….Dacia. Były to pojazdy, które bez należytej gotówki dodatkowo zdatnych znajomości nie miały prawa stać tam gdzie stały. Właściciele ostentacyjnie w każdą sobotę pod blokiem uprawiali myjnie samochodową pieszcząc cacka przez cały dzień.


Obecnie Dacia już nikogo nie zdumiewa pod blokiem i to bez względu w jakiej wersji i w jakim miejscu na świecie.
Wnętrze małego SUV’a jakim jest Dacia Duster przestronnością nie zaszokuje, jednakże miejsca dla 4 osób jest dość wiele. Jedyne zastrzeżenia da się mieć do rozmieszczenia niektórych przełączników co wydaje się być brakiem pomysłu na ergonomię. Te odpowiedzialne za elektryczne otwieranie szyb natraficie na panelu środkowym, a za układ lusterek zewnętrznych pod dźwignią hamulca ręcznego.
O ile jestem w stanie zaakceptować, a nawet pochwalić kolor nadwozia, to obłożenie brązowym plastykiem panelu środkowego nazwę bezguściem. Nie róbcie tego! To jest masakra!
Mimo tych kilku niedociągnięć śmiem stwierdzać, że Dacia Duster to właściwy przykład na to, iż nie zawsze musimy wybierać wśród samochodów, których koszt przekracza nasze zasoby. Czasem należałoby zastanowić się nad tańszą alternatywą, a ta w tym wypadku jest całkiem niezła. Wszakże Dacia Duster to nic innego jak parę marek w jednym. I to ogólnoświatowych marek!.

Category: Finanse
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.